online diyet başvurusu

Yoğun hayat temposunda yüz yüze görüşmeye fırsat bulamayan, bulunduğu ülkede veya şehirde FT (Fonksiyonel Tıp) diyetisyenine ulaşamayan, hedeflerine sağlığından taviz vermeden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak isteyen, motivasyon sorunu yaşayan danışanlarımız için online takipli bir program yürütmekteyiz.

Bu program dahilinde diyet programınız Diyetisyen Yeşim Temel Özcan tarafından hazırlanacaktır, programın takibi Diyetisyen Ceren Çetin Asdemir ile birlikte yürütülecektir.
Diyet programınız size ulaştıktan sonraki 4 hafta boyunca Dyt. Yeşim Temel Özcan ve Dyt. Ceren Çetin Asdemir ile günlük iletişim içerisinde olacaksınız. Böylelikle sürekli takipte kalarak diyete uyum ve motivasyon sorunu yaşamayacaksınız.

Online diyet programımız; online platformlar (Whatsapp) üzerinden gerçekleşmektedir. Program süresince herhangi bir görüntülü ya da sesli görüşme yapılmyacak ancak bizlere Whatsapp üzerinden ulaşabiliyor olacaksınız.

Siz değerli danışanımız, Dyt. Yeşim Temel Özcan ve Dyt. Ceren Çetin Asdemir’in birlikte bulunduğu bir Whatsapp grubu oluşturuyor ve takiplerinizi bu grup üzerinden gerçekleştiriyor olacağız.

Eğer sizler de takipli online diyet programımıza başvurmak isterseniz 05303005372 ‘den bize ulaşabilir veya iletişim bilgilerinizi aşağıya bırakabilirsiniz.